Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Yes!teśmy 20 lat Polski w UE

Stand with Ukraine!

Szkolenie dla uczestników debaty oksfordzkiej

Debata oksfordzka daje możliwość wymiany merytorycznych argumentów oraz uczy szacunku do drugiej strony i przeciwnych argumentów. 15 lutego odbyło się szkolenie dla uczestników debaty oksfordzkiej "Głosuję=Decyduję". Miało ono na celu przygotowanie zgłoszonych uczniów do starcia w debacie, która odbędzie się 5 marca, a wezmą w niej udział zespoły ze Szkół Ponadpodstawowych z Choszczna oraz Myśliborza.
 
 
Młodzież wykazała się wysokim poziomem argumentowania i prowadzenia dyskusji. Bardzo dziękujemy studentom Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członkom Fundacji Projekty Edukacyjne Bartoszowi Golińczakowi i Jackowi Marków za przekazanie ogromnej wiedzy.
Dzięki uprzejmości naszego partnera, odwiedziliśmy również siedzibę Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, które jest w sieci Enterprise Europe Network. Nasi zdolni uczestnicy debaty zwiedzili Symulatorium Dostępności, które jest laboratoryjnym ośrodkiem międzywydziałowym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt oraz dającym szansę studentom oraz pracownikom dydaktycznym doświadczenia różnego rodzaju kwestii, z jakimi muszą borykać się osoby niepełnosprawne w życiu codziennym.
Zrobiło to na nas wszystkich ogromne wrażenie.

Banery/Logo