Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Konkurs z okazji Dnia Europy

 Dzień Europy zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji mamy dla Państwa świetną wiadomość – ogłaszamy kolejny konkurs na naszym profilu Facebookowym!

Zasady są bardzo proste: zajrzyj do swej pamięci [w aparacie lub tej w umyśle ;)] i zamieść w komentarzu pod tym postem swoje wspomnienie związane z UE w formie zdjęcia lub co najmniej dwuzdaniowej wypowiedzi!

Do wygrania bon na zakupy w Empiku i pakiet naszych gadżetów!

Nagrodę główną zgarnie osoba, której propozycja otrzyma najwięcej reakcji oraz dwie wybrane przez nas!

Zajrzyj do regulaminu dostępnego pod linkiem http://bit.ly/konkursDZIEŃEUROPY 


 
Do dzieła, powodzenia!

Tymczasem, zapraszamy jutro o godz. 17:30 do @promedia na dyskusję o wielokulturowości Szczecina i Pomorza Zachodniego oraz w środę na Wyspę Grodzką na wybuchowy Dzień Europy!
 
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.