Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Odwiedziliśmy Dziecięcy Festiwal Nauki

W poniedziałek, 3 czerwca, Punkt Informacji Europejskiej Europe-Direct Szczecin odwiedził na US Dzieciecy Festiwal Nauki. W wydarzeniu brało udział prawie 800 dzieciaków!

Z tej okazji nadmuchaliśmy setki niebieskich balonów ED, rozdaliśmy wielkie ilości kolorowanek Syriusza, a na uczestników konkursów i warsztatów czekały upominki o Europie. Mamy nadzieję, że będzie to początek dobrej współpracy z powstającym na Uniwersytecie Szczecińskim Humanistycznym Uniwersytetem Młodych, a dzieciaki zapamiętają, że są także obywatelami UE:) Więcej o wydarzeniu na stronie Wydziału Humanistycznego.

Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.