Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Euro TiVi

Biuletyn europejski

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Europa w mediach młodzieżowych – zaproszenie do międzynarodowego projektu

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy_Europa in Jugendmedien.doc)Formularz zgłoszeniowy 36 Kb

Uwaga, uwaga! Ogłaszamy nabór do projektu dziennikarskiego dla młodzieży! Inicjatywa odbędzie się w dn. 1 – 6 marca w Berlinie. Będzie to doskonała okazja, aby podszkolić własny warsztat dziennikarski, poszerzyć swoją wiedzę o funkcjonowaniu Unii Europejskiej i dobrze się bawić w międzynarodowym towarzystwie. Zainteresowany?


Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Szczecin wespół z Bayerischer Jugendring zaprasza młodzież w wieku 18-25 lat do uczestnictwa w projekcie dziennikarskim pn. „Europa w mediach młodzieżowych” (niem. „Europa in die Jugendmedien”). Spotkanie skierowane jest do młodych ludzi, których pasją jest dziennikarstwo i realizują ją m.in. poprzez redagowanie gazetek szkolnych.
 
W projekcie udział weźmie młodzież z Polski, Niemiec i Hiszpanii. Językiem roboczym jest jęz. angielski. Przez kilka dni młodzi ludzie spotykać się będą ze specjalistami zajmującymi się na dziennikarstwem. W wyniku codziennych warsztatów powstawać będzie międzynarodowa strona internetowa, na której uczestnicy publikować będą swoje artykuły (w trzech językach: polskim, niemieckim, hiszpańskim) dot. frapujących ich kwestii, w tym m.in. Unii Europejskiej. Zakwaterowanie oraz przejazd do Berlina są zapewnione przez organizatorów.
 
Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wysłać zgłoszenie (w załączniku) na adres: rekrutacja@europedirect-szczecin.eu do 10 lutego (poniedziałek). I czekać na potwierdzenie przyjęcia! Spieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegółowy program spotkania dostępny jest tu.

Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

Co oznaczały gwiazdy na Fladze Zjednoczonej Europy?

1
7
gwiazdy nad głową Najświętszej Marii Panny
2
4
liczbę apostołów
3
2
ilość godzin
2 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.