Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Europe Direct – Szczecin na Giełdach Pracy ABK!

Giełdy pracy (21-22.03.17), organizowane po raz kolejny przez Akademickie Biuro Karier US, to przedsięwzięcie mające na celu stworzenie okazji do spotkania osób poszukujących pracy z firmami poszukującymi pracowników. ABK w jednym miejscu, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego [WZiEU], zebrała kilkadziesiąt przedstawicielstw firm i instytucji po to, aby zwiększyć szczecińskim studentom szansę na znalezienie zatrudnienia.
 
Przy okazji targów pracy organizowane były także warsztaty dot. rozmowy kwalifikacyjnej i oczekiwań pracodawców. Eksperci doradzali kandydatom, jak napisać dokumenty aplikacyjne i dobrze umotywować argumenty.

Na targach nie mogło zabraknąć Punktu Informacji Europe Direct-Szczecin.  Informowaliśmy studentów o aktualnych naborach na staże i praktyki w instytucjach europejskich, mówiliśmy o Europejskim Wolontariacie, a także wyjaśnialiśmy czym jest egzamin EPSO i jak wygląda ścieżka kariery w instytucjach UE.

Więcej informacji o samych Targach Pracy:www.abk.univ.szczecin.pl/gieldy-pracy/gieldy-pracy-marzec-2017
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.