Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Biuletyn europejski

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Już niedługo konferencja "INTERREG zmienia region Morza Bałtyckiego"

Ministerstwo Rozwoju, we współpracy z trzema programami INTERREG: Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego i Centralny Bałtyk zaprasza na konferencję INTERREG nt. programów Morza Bałtyckiego organizowaną w ramach Polskiej Prezydencji w Radzie Państw Morza Bałtyckiego. Konferencja "INTERREG changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire" odbędzie się 23-24 maja 2016 r. w Gdańsku.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak współpraca międzynarodowa w ramach INTERREG pomaga ludziom z regionu Morza Bałtyckiego wspólnie podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać problemy, zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Pokażemy spektakularne rezultaty projektów z obszaru ochrony środowiska, transportu, innowacji i przedsiębiorczości.

Podczas spotkania będą Państwo mieli okazję:

  • poznać przykłady projektów owocnej współpracy,
  • porozmawiać z ekspertami Programów,
  • dowiedzieć się, jakich projektów oczekujemy,
  • znaleźć partnerów do przyszłych projektów.

Rejestracja rozpocznie się w kwietniu na stronie www.ewt.gov.pl.

Konferencja "INTERREG changes the Baltic Sea Region. Stories that inspire": 23-24 maja 2016 r., Gdańsk (Europejskie Centrum Solidarności)

Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.