Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Euro TiVi

Biuletyn europejski

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Brexit: Zalecenie Komisji Europejskiej dla Rady Europejskiej

Подробнее на сайте: https://rawnews.ru https://bordernews.ruhttps://newsnight.ruhttps://branchnews.ru https://sidenews.ru
https://newsabc.ruhttps://newsaim.ru https://newsquick.ruGo to top of pagehttps://exactnews.ruhttps://calmnews.ruhttps://newsmoment.ruhttps://targetnews.ru https://newsinit.ru https://newsrecent.ruhttps://news720.ru
Komisja Europejska zaleciła Radzie Europejskiej, aby ta uznała, że pierwszy etap negocjacji prowadzonych ze Zjednoczonym Królestwem na podstawie art. 50 zakończył się osiągnięciem wystarczających postępów.

Czytaj więcej...

Debata przywódców UE na temat migracji

W związku z debatą przywódców UE na temat migracji, która odbędzie się 14 grudnia, KE proponuje dziś polityczny plan działania w celu osiągnięcia do czerwca 2018 r. kompleksowego porozumienia w sprawie sposobu prowadzenia zrównoważonej polityki migracyjnej.

Czytaj więcej...

Komisja Europejska postanowiła skierować do Trybunału Sprawiedliwości sprawę przeciwko Republice Czeskiej, Węgrom i Polsce w związku z nieprzestrzeganiem przez te kraje zobowiązań prawnych w zakresie relokacji

W dniu 15 czerwca 2017 r. Komisja wszczęła przeciwko Republice Czeskiej, Węgrom i Polsce postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Odpowiedzi udzielone przez te trzy państwa członkowskie nie zostały uznane za zadowalające i Komisja postanowiła przejść do następnego etapu postępowania w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego i w dniu 26 lipca 2017 r. skierowała do nich uzasadnione opinie.

Czytaj więcej...

Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.