Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Konkurs - test wiedzy o Chorwacji

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Croatia Quiz.doc)Test wiedzy o Chorwacji do pobrania55 Kb

To wyjątkowy tydzień, kiedy UE powitała w swoim gronie nowego członka – Chorwację. Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w mini-konkursie dotyczącym tego kraju. Wystarczy rozwiązać test wiedzy przygotowany przez jednego z wolontariuszy europejskich. Dla trzech pierwszych osób, które rozwiążą test poprawnie mamy do rozdania ciekawe gadżety: kubek ceramiczny, pendrive oraz termos, do których dołączamy europejską grę karcianą Neurodyseja! Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy: europedirect-szczecin@wzp.pl

Test wiedzy o Chorwacji
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.