Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Polsko-Niemieckie Dni Turystyki

W imieniu IHK Ostbrandenburg oraz Ośrodka Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP,  serdecznie zaproszamy do udziału w Polsko-Niemieckich Dniach Turystyki, które w tym roku odbędą się w dniu 13 listopada br. we Frankfurcie nad Odrą.

Impreza adresowana jest do szeroko pojętej branży turystycznej.

Oprócz ciekawych wykładów i dyskusji nt. osobliwości polskich i niemieckich urlopowiczów oraz warsztatów  nt. organizacji niemieckiego rynku turystycznego podczas spotkania odbędzie się także giełda kooperacyjna, tzw. Business Mixer, podczas której firmy będą miały okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów i w przyszłości współpracy.

Impreza będzie tłumaczona symultanicznie.

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY

W załączeniu u góry strony możecie Państwo odnaleźć ulotkę imprezy z programem oraz formularz zgłoszeniowy.
Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada włącznie!


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z k.mecinska@zsrg.szczecin.pl lub bezpośrednio z głównym organizatorem:
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.