Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Euro TiVi

Biuletyn europejski

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Konferencja "Młodzież na rzecz Europy Zrównoważonej"

JEF Europe zaprasza do wzięcia udziału w konferencji Młodzież na rzecz Europy Zrównoważonej, która odbędzie się w dniach 25-27 września w Brukseli.
 
Konferencja "Młodzież na rzecz Europy Zrównoważonej", zorganizowana w ramach projektu LADDER, zgromadzi europejskich i lokalnych decydentów politycznych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i młodych ludzi z całej Europy, aby omówić pilne kwestie roli młodzieży w zakresie dotarcia do SDG i zwiększenia świadomości na temat zrównoważonego rozwoju wewnątrz i na zewnątrz Poza Europą.

Zapraszamy do dołączenia oficjalnego zaproszenia do udziału w konferencji, które możesz swobodnie rozpowszechniać w swoich kanałach. Formularz wniosku można znaleźć tutaj. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konferencji i udziału w dyskusji. Pamiętaj, że aplikacje zostaną zatwierdzone na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", więc od razu podziel się tą wiadomością ze swoimi kolegami!

JEF Europe zapewni zakwaterowanie od niedzieli 24 do środa 27 września dla uczestników spoza Brukseli, a także zwrot kosztów podróży do 270 euro za osobę dla uczestników międzynarodowych. Zarezerwuj swoje bilety zaraz po otrzymaniu listu akceptacyjnego i podaj organizatorom swoje informacje turystyczne.

Impreza potrwa od poniedziałku 25 września, od godz. 10.00, do środy, godz. 14.00, i będzie się składać z dyskusji panelowych z decydentami, serii warsztatów prowadzonych przez różne organizacje młodzieżowe, a także debaty z liderami młodzieżowych organizacji partii politycznych. Więcej szczegółów można znaleźć w zaproszeniu do składania wniosków, a następnie przekazywać je do akceptowanych uczestników na późniejszym etapie.

Więcej:
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.