Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Seminarium dot. Rozporządzenia REACH

Подробнее на сайте: http://live-cms.ruhttps://originhealth.ru http://wow-helper.ruGo to top of pagehttp://saurfang.ruhttp://carautoremont.ru
http://free-minigames.com
http://nunax.ruhttps://rukamisdelai.ruhttps://cleanmedicine.ruhttp://getkredit.ru http://make-credit.ruhttps://wellbuilding.ruhttp://buy-vehicle.ruhttps://healthenter.ruhttps://avtoremonto.ru
Zespół Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości zaprasza  przedsiębiorców na bezpłatne seminarium „Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski – rejestracja 2018 w pigułce”.

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości wraz z  Biurem ds. Substancji Chemicznych oraz Krajowym  Centrum Informacyjnym ds. REACH i CLP, zapraszają serdecznie przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym seminarium na temat „Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski – rejestracja 2018 w pigułce”.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z wymogami rejestracyjnymi rozporządzenia REACH w związku ze zbliżającym się terminem rejestracji pełnej (1 czerwca 2018 rok).  Zapraszamy wszystkie mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w seminarium poświęconych tematyce rozporządzenia REACH, a przede wszystkim wypełnieniu obowiązków rejestracyjnych.

Przypominamy, że art. 5 tego aktu prawnego wskazuje, że jeżeli firma nie zarejestruje swojej substancji w określonym terminie nie będzie mogła jej produkować/importować i wprowadzać na rynek unijny. Proces rejestracji jest na tyle skomplikowany i kosztowny, że do działania należy przystąpić wcześniej, dlatego też nasze seminarium mają Państwu wskazać różne możliwości pomocy i wsparcia oraz sposób postępowania podczas dokonywania rejestracji substancji.

Seminarium skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Po seminarium odbędzie się panel dyskusyjny dla przedsiębiorców zainteresowanych szczególnymi wymogami rejestracyjnymi rozporządzenia  REACH.

Seminarium poprowadzi dr inż. Monika Wasiak - Gromek i  Krzysztof Domański – z Biura ds. Substancji Chemicznych oraz Krajowego Centrum Informacyjnego ds. REACH i CLP.

Udział w seminarium jest bezpłatny !

Data i miejsce wydarzenia:
Szczecin, ul. Kolumba 86, sala 136 (parter)
01.06.2017 r.,  godz. 9:00 - 14:30

Warunkiem uczestniczenia w seminarium jest przesłanie do 26 maja  br., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego (dostępny poniżej).

Zgłoszenie należy wysłać faksem na nr: 91 433 02 66  lub mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl.   W przypadku jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91 433 02 20.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia seminarium.

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Serdecznie zapraszamy ! 
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.