Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Europa w moim regionie 2017

Europa w moim regionie to ogólnounijna kampania mająca na celu zachęcanie obywateli do poznawania projektów europejskich, realizowanych w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

W roku 2017 realizowane są cztery różne inicjatywy — Dni Otwarte Projektów Unijnych, konkurs fotograficzny, polowanie na projekt i konkurs na blog — które zapraszają obywateli do odwiedzania miejsc, w których realizowane są projekty, a także do dzielenia się zdjęciami i doświadczeniami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głównie w maju tysiące projektów UE otworzy swoje podwoje dla odwiedzających, poszukiwanie skarbów potrwa od 2 maja do 14 czerwca, natomiast konkurs fotograficzny i konkurs na blog — od 2 maja do 28 sierpnia.

Odkrywaj projekty, dołącz do zabawy i wygrywaj wycieczki po Europie!

<a
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.