Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Konkurs : Kształtowanie cyfrowej przyszłości Europy

Z okazji obchodów 60-tej rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, nadszedł czas dla Unii, aby spojrzeć na to, jak kontynent może uwolnić swój pełny potencjał cyfrowy i jak obywatele mogą być jego częścią, dzieląc się wizją świata cyfrowego w 2025 roku.
 
Komisja Europejska prowadzi konkurs wideo on-line, poszukując zdolnych, ambitnych młodych ludzi w Europie i znaleźć idealnych kandydatów do udziału w Digital Assembly 2017 w dniach 15-16 czerwca 2017 roku.

Coroczna impreza stwarza okazję, aby zainteresowane strony debatowały, analizowały i patrzyły w przyszłość na to, jak Europa i jej partnerzy na całym świecie przygotowują się do transformacji cyfrowej. Tegoroczna debata, która odbywa się w Valletcie na Malcie, koncentruje się wokół tematu: "Cyfrowa Europa: Inwestowanie w przyszłość".

Uczestnicy konkursu powinni mieć 16-25 lat i być mieszkańcami UE, Islandii, Liechtensteinu lub Norwegii. Filmy powinny mieć długość od 00:45 do 01:15 minut i muszą być w języku angielskim lub z angielskimi napisami.

Wideo mogą być przesłane na YouTube, Facebooka lub Dailymotion, a następnie przesłane do Digital Tomorrow. Na konkurs składają się trzy kategorie: Fikcja, Animacja oraz Vlog

Termin zgłoszeń upływa 28 kwietnia 2017 r.

Nagrodą w konkursie jest mobilne studio produkcji wideo oraz wycieczka na Maltę i udział w plenarnym panelu młodzieżowym w dniu 16 czerwca.
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.