Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Szkolenie: Delegowanie pracowników/ zleceniobiorców w 2017 roku - maj 2017

Ośrodek Enterprise Europe Network, afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości, zaprasza serdecznie przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczeniem usług przez polskie firmy na terytorium krajów UE, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec. Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Szkolenie poprowadzi - dr Katarzyna Styrna – Bartman LL.M. jest radcą prawnym specjalizującym się w europejskim prawie pracy i tematyce delegowania pracowników za granicę, partner Kancelarii Prawnej BLU Radcowie Prawni z Wrocławia. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskała na Uniwersytecie w Ratyzbonie po obronie rozprawy doktorskiej z zakresu prawa europejskiego. Autorka licznych publikacji krajowych (Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna) i zagranicznych (Berliner Wissenschaftsverlag) z zakresu delegowania pracowników za granicę i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech. Trener szkoleń z zakresu oddelegowania pracowników za granicę i europejskiego prawa pracy, twórca i autorka uznanego w Polsce bloga poświęconego tematyce delegowania pracowników za granicę: bartmanlegalupdates.com.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny! Szkolenie skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do dnia 05 maja br., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl lub faksem na nr: 91 433 02 66.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91 433 02 20.

Szczecin, 09.05.2017 r., godz. 9:00- 15:00,
ul. Kolumba 86, sala 136, parter

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Materiały do pobrania:
PROGRAM SZKOLENIA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.