Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Jakie korzyści wypływają z polityki spójności? - infografika

 „Wyniki ewaluacji wskazują, że każde euro zainwestowane w okresie 2007-2013 wygeneruje 2,74 euro dodatkowego PKB – inaczej mówiąc blisko bilion do 2023, co pokazuje prawdziwą wartość dodaną polityki spójności. Co ważniejsze – każde państwo członkowskie zyskało na polityce spójności. Wyniki te są namacalnym dowodem na to, że polityka spójności przeprowadziła nas pomyślnie przez największy kryzys ekonomiczny w historii UE i że będzie nadal wspierać europejskie regiony w obecnych czasach.”

Przedstawiamy 
materiały nadesłane przez Dyrekcję Generalną ds. Polityki Regionalnej (DG REGIO), które są wynikiem „Ex Post Evaluation exercise of Cohesion Policy interventions in 2007-2013. The evaluation, carried out by independent experts, focused on the ERDF and the Cohesion Fund.”

 
 
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.