Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.

Praca i rozwój zawodowy młodych ludzi w UE

„Twoja pierwsza praca z EURES-em" to unijny program mobilności zawodowej, którego celem jest pomoc i wspieranie młodych ludzi w znalezieniu pracy, stażu lub przyuczenia do zawodu w innym kraju UE, Norwegii lub Islandii, zaś pracodawcom w zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników. Jego celem jest znalezienie młodych kandydatów na trudne do obsadzenia stanowiska w całej Europie.

Dzięki programowi „Twoja pierwsza praca z EURES-em” możesz uzyskać wsparcie finansowe na pokrycie kosztów podróży związanych z rozmową kwalifikacyjną za granicą, jak też szkoleń (np. kursów językowych), uznania kwalifikacji i przeprowadzki do innego kraju.

 http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=993&langId=pl


Brzmi zachęcająco? Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu:
Karolina Kałużna
Asystent EURES, ZWK OHP Szczecin
tel. 91 812 69 46 wew. 121
e-mail: k.kaluzna@ohp.pl
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.