Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Konkurs fotograficzny Europejskiego Korpusu Solidarności

Czym jest dla Ciebie solidarność? Zrób zdjęcie, odpowiedz na pytanie, weź udział w konkursie Europejskiego Korpusu Solidarności i wygraj 500 Euro na podróże po Europie!

Czy oznacza to przynależność do wspólnoty? Czy jest to rywalizacja w sporcie? Czy może wsparcie jakiejś sprawy lub pomaganie innym?

Solidarność wynika z realizacji wspólnych interesów i łączy nas w jedność. Czy doświadczyłeś kiedyś inspirującego lub uskrzydlającego zdarzenia, które było przykładem solidarności?

W konkursie nowo powstały Europejski Korpus Solidarności zachęca do przesłania fotografii, które zaprezentują to, co według Ciebie oznacza "solidarność".

Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne o wartości 500 Euro.
Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych mija o północy 8 maja 2017 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: http://woobox.com/o3ahga
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.