Centrum Europejskie - Europe Direct - Szczecin

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Europedirect
Połączenie bezpłatne.
Niektórzy operatorzy telefonii komórkowej (również aparaty w budkach telefonicznych i w hotelach) nie udostępniają połączeń z numerami 00 800 lub mogą pobierać za nie opłaty.Ostatni nabór Interreg Europa: poszukiwania partnerów dla polskich instytucji

Czwarty, ostatni nabór wniosków Interreg Europa potrwa od 7 maja do 22 czerwca 2018 roku. Dokumenty obowiązujące w naborze zostały już opublikowane na stronie programu.

Dla polskich instytucji opracowano specjalny formularz  (DOCX 57 KB), za pomocą którego możemy wesprzeć je w poszukiwaniu zagranicznych partnerów do współpracy. Zachęcamy do skorzystania!

Na stronie programu już udostępniono tzw. pakiet dla aplikantów (ang. fourth call application pack).

Polska wersja 5. wersji podręcznika (Programme manual) zostanie niebawem udostępniona na stronie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Za dystrybucję prawidłowo wypełnionych formularzy za granicą odpowiada Krajowy Punkt Kontaktowy - Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Departament Współpracy Terytorialnej, Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej (osoba do kontaktu: Anna Stol, e-mail  IE@mr.gov.pl, tel. 32 253 90 08).

Informacje o programie Interreg Europa
Udostępnij
Sekretariat ds. młodzieży województwa zachodniopomorskiego
Europedirect Szczecin

Formularz kontaktowyW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookie na tej stronie.